سلام دوست عزیز

برای ادامه تحصیل و پذیرش هدف را معدل بالا بگذارید. تعداد رشته ها برای کسی تضمین موفقیت نکرده (که اصلا از دید من حتی شاید نکته مثبتی اصلا نباشد) ولی معدل پایین حتما احتمال پذیرش و دریافت فاند را برای مقاطع بالاتر کم میکند. معدل را خوب بسیار مهم است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sarv_zz نمایش پست ها
سلام، امیدوارم جواب بدین. من کنکور دادم و مکانیک امیرکبیر اوردم امسال ولی رشته ای که میخوام در کل کامپیوتره فقط. الان یا میتونم تو همین امیرکبیر تغییر رشته بدم به کامپیوتر ( با اینکه شنیدم استادای خوب این رشته کم شدن و بیشترشون رفتن خارج ) یا میتونم برم انتخاب بعدم تو کارنامه سبز که میشه عمران شریف و بعد تلاش کنم عمران رو با کامپیوتر دو رشته ای بخونم. به نظرتون این مورد دوم یعنی دو رشته ای خوندن امکان داره؟ شرایطش رو خوندم و نوشته بود یا المپیادی باید باشیم یا رتبه کنکور کشوری زیر صد فکر کنم و معدل بالای 17 دو ترم. معدل رو میتونم برسونم ولی بقیه شرطاش چطوریه؟ ممکن هست من رو با رتبه 400 قبول کنن؟ به نظرتون با این شرایط بد قبولی مخصوصا برای رشته کامپیوتر امکانش هست من بتونم دو رشته ای بخونم؟ درکل میشه درمورد انتخابایی که دارم یکم راهنماییم کنین؟ پیشاپیش ممنون از پاسخگویی.